Twórcy systemów InsERT wprowadzili nową usługę, która pozwala na zautomatyzowanie odzyskiwania należności. Szybko, skutecznie i polubownie. Sprawdź, jak działa ta innowacyjna funkcjonalność.      

Firma InsERT – znany producent oprogramowania dla firm – od lat proponuje przedsiębiorcom rozwiązania do obsługi sprzedaży oraz systemy wspierające pracę księgowych i biur rachunkowych. Teraz, w ramach produktów linii nexo i GT, zaproponował użytkownikom zupełnie nową usługę – odzyskiwanie należności. W obecnej trudnej sytuacji gospodarczej, panującym na rynku kryzysie, i jednocześnie – zwiększonej konkurencyjności – wiele film ma kłopot z płynnością finansową. Wydaje się więc, że odzyskiwanie należności to wyjście naprzeciw aktualnym potrzebom przedsiębiorców.

Jak działa windykacja z InsERT?

We współpracy z liderem windykacji na zlecenie, firmą Kaczmarski Inkasso, InsERT stworzył usługę, która automatyzuje odzyskiwanie należności. Funkcjonalność ta pozwala w ciągu kilku minut zlecić działania mające na celu uzyskanie zapłaty, z którą zwleka nasz kontrahent. Wybieramy odpowiednią opcję, wypełniamy formularz zlecania spraw, a resztę wykonuje już firma Kaczmarski Inkasso. W jej zakresie znajdują się:

  • pozyskiwanie dodatkowych informacji o kliencie
  • telefoniczne negocjacje dotyczące spłaty zadłużenia
  • wysyłka wiadomości SMS z przypomnieniami o płatnościach
  • kampanie e-mail przypominające o spłacie

 

Przedsiębiorca, który zleca odzyskiwanie należności, ma podczas całego procesu dostęp do szczegółowych informacji dotyczących sprawy, wszystkie istotne decyzje podejmowane są też wyłącznie za jego zgodą. Windykacja InsERT odbywa się zgodnie z polskim prawem, nie ma formy straszenia kontrahenta, ale uwzględnia sytuację wierzyciela i dłużnika. Opłacie podlega wyłącznie skutecznie przeprowadzona windykacja, co więcej, jej koszt możesz zgodnie z prawem odzyskać od dłużnika.

Co zyskasz, korzystając z odzyskiwania należności z InsERT?

Przede wszystkim komfort zlecenia odzyskania zaległych należności profesjonalistom. Nie musisz szukać firmy windykacyjnej na własną rękę. Zyskujesz płynność finansową bez angażowania czasu i uwagi – swojej lub swoich pracowników. Windykacja z InsERT pozwala odzyskać środki, przy jednoczesnym zachowaniu dobrych relacji z klientami.

Odzyskiwanie należności dostępne jest m.in. w programach: Subiekt nexo, Subiekt nexo PRO, Rachmistrz nexo, Rachmistrz nexo PRO, Rewizor nexo, Rewizor nexo PRO, Subiekt GT, Rewizor GT i Subiekt 123.

Portal Biura – dla linii InsERT GT