ikona-drukarka-fiskalna

Terminal fiskalny to innowacyjne rozwiązanie łączące technologię komputerową z technologią fiskalną. W niewielkiej obudowie zamknięto super nowoczesną drukarkę fiskalną oraz wydajny komputer PC oparty na podzespołach Intel. Urządzenia takie zaprojektował i stworzył wiodący polski producent kas fiskalnych – firma Posnet. Terminale fiskalne Posnet cechują się więc nie tylko funkcjonalnością, ale też wyjątkową estetyką wykonania. Zastosowano w nich rozwiązania mające na celu maksymalne ułatwienie pracy kasjera, np. możliwość umieszczenia wyświetlacza klienta w dowolnym miejscu (3 wersje do wyboru). Nasz sklep BUCHCOM Terminale Fiskalne w Pruszkowie oferuje dwa takie urządzenia różniące się wydajnością procesora.

Obsługa terminala fiskalnego odbywa się (podobnie jak każdej innej drukarki fiskalnej) za pośrednictwem aplikacji sprzedażowej zainstalowanej na komputerze. Terminale Posnet współpracują z dowolnym oprogramowaniem wybranym przez użytkownika. To daje sprzedawcy ogromne możliwości dostosowania wybranego rozwiązania do własnych potrzeb!

 

Wybór terminala fiskalnego to dla sprzedawcy ogromna korzyść. Zyskuje on m.in.:

l

Oszczędność miejsca na stanowisku kasjerskim

Terminal fiskalny to rozwiązanie idealne w tych sklepach, marketach i punktach usługowych, gdzie stanowisko pracy kasjera jest stosunkowo niewielkie. Nie ma już bowiem potrzeby umieszczania w nim komputera PC – wszystko zawarte jest w niewielkiej obudowie, która prezentuje się jak typowa drukarka fiskalna.

l

Najnowocześniejsze urządzenie fiskalne

Ogromna baza PLU (250 tys. nazw towarów i usług), możliwość zaprogramowania szczegółowej nazwy towaru (do 56 znaków), ultraszybki mechanizm drukujący (nawet 80 linii/sek.), ogromne możliwości komunikacyjne (Ethernet, 4 x USB 2.0, 2 x RS232) to tylko niektóre z wielu zalet nowoczesnego terminala fiskalnego.

l

Obsługa klienta na najwyższym poziomie

Praca za pośrednictwem praktycznego programu sprzedażowego odbywa się szybko i sprawnie. Funkcjonalny system sprzedaży wyposażony w urządzenia takie jak skaner kodów kreskowych, waga sklepowa, terminal płatniczy itp. to dla kasjera maksimum wygody, a dla klienta sprawna, szybka i satysfakcjonująca obsługa. A jak wiadomo, zadowolony klient to klient, który wraca do sklepu czy lokalu usługowego i poleca go innym.

l

Oszczędność czasu i pieniędzy

Praca z terminalem fiskalnym pozwala zapisywać wszystkie informacje o sprzedaży nie tylko w pamięci fiskalnej urządzenia, ale także w programie do zarządzania sprzedażą. Danych tych nie trzeba wprowadzać po raz kolejny, a to ogromna oszczędność czasu pracowników i obniżenie do minimum ryzyka popełnianych błędów. Co więcej, nowoczesne systemy informatyczne (np. linii InsERT nexo) wykorzystują jedną bazę danych o klientach, towarach itd. Co to oznacza? Dane o sprzedaży zarejestrowane w programie zostają automatycznie udostępnione do systemu księgowego czy np. programu do zarządzania relacjami z klientami (CRM, e-mail marketing itp.). Nie trzeba ich wprowadzać po raz kolejny! Mnóstwo uciążliwych procesów zostaje dzięki temu maksymalnie skróconych. Takie rozwiązanie ogromnie usprawnia pracę całego przedsiębiorstwa!

Nasz salon sprzedaży terminali fiskalnych w Pruszkowie poleca te nowoczesne urządzenia średnim i dużym sklepom, sieciom sklepowym oraz różnego typu lokalom usługowym, np. restauracjom, warsztatom samochodowym itp. Wszędzie tam, gdzie na stanowisku kasjerskim jest niewiele miejsca, terminal fiskalny okaże się optymalnym rozwiązaniem. Warto o nim pomyśleć już na początku wyposażania stanowiska!